CZ HOME

rozhlas

Se srdcem rockera (2016) - Radio Beat

Již první díly nové talk show Vladimíra Mertlíka s názvem Se srdcem rockera vysílané na Rádiu Beat, potvrdily očekávání.

více informací

Chtěl bych mít kapelu (2016) - Signál Rádio

Zcela nový formát pořadu Chtěl bych mít kapelu je vynikající populární encyklopedií českých i světových big bandů a atraktivních dějin jazzu, swingu a taneční hudby.

více informací

Ve zpětném zrcátku (2016) - Signál Rádio

Zkušený moderátor a sarkastický glosátor Vladimír Mertlík přináší ve všední dny třikrát denně komentáře a glosy aktuálních událostí i trvalejších společensko-polických dějů v souvislostech.

více informací

Zdravíčko, doktore! (2016) - Signál Rádio & Country Rádio

Čtyřikrát týdně zve Vladimír Mertlík významné lékařské kapacity na rozhovory o tom, co vás trápí. Otázky a odpovědi na téma nemocí, prevence a léčebných postupů, hrozeb i nadějí.

více informací

Café Signál (2015) - Signál Rádio

Každou neděli v 19:00 hodin vás Vladimír Mertlík zve na tři hodiny do Café Signál, kavárny, ze které nebudete chtít odcházet.

více informací

Mýty a kořeny (2015) - Signál Rádio

V dramatizacích historických událostí pořadu Mýty a kořeny nahlédneme s Vladimírem Mertlíkem do dlouho ukrytých dokumentů a setřeme prach z bust velikánů.

více informací

Kecy v kleci (2014) - Radio Beat

Kecy v kleci - setkání s legendami české rockové scény každý třetí čtvrtek v měsíci. Nefalšovaná atmosféra rockového klubu na Rádiu Beat.

více informací

Koncert Podepsáno srdcem (2014) - Český rozhlas Dvojka

Benefiční koncert orchestru Golden Big Band Prague v Divadle na Vinohradech za řízení Petra Soviče.

více informací

Koncert Podepsáno srdcem (2013) - Český rozhlas Dvojka

Benefiční koncert orchestru Golden Big Band Prague v Divadle na Vinohradech za řízení Petra Soviče. V přímém přenosu Českého rozhlasu Dvojka.

více informací

Koncert Podepsáno srdcem (2012) - Český rozhlas Dvojka

Benefiční koncert Golden Big Band Prague v hotelu Amabassador Praha za řízení Petra Soviče. V přímém přenosu Českého rozhlasu Dvojka

více informací

Rozmluvy na Spáleném mlýně

Projekt Rozmluvy na Spáleném mlýně připravil Vladimír Mertlík spolu s ředitelem českého vysílání Rádia Svobodná Evropa (RSE) Pavlem Pecháčkem.

více informací